Karolina Grzeszczyk Lekkoatletyka

108 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

13 miejsce w rankingu

W Ostrołęckim Klubie Lekkiej Atletyki nie brakuje utalentowanych zawodników w konkurencjach technicznych. W gronie podopiecznych trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów bardzo duże postępy poczyniła Karolina Grzeszczyk w konkurencji rzutu dyskiem.

15-letnia zawodniczka świetnie spisała się podczas imprez mistrzowskich. Na mistrzostwach Polski U-16 w Tarnowie wychowanka OKLA Ostrołęka wynikiem 39.65 m wywalczyła brązowy medal. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów wyraźnie trafiła z formą na zawody osiągając najlepszy wynik w sezonie.

Karolina Grzeszczyk z powodzeniem rywalizowała również w Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych, gdzie wywalczyła złoty medal. Na najwyższym stopniu podium zawodniczka OKLA stanęła także podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw U-16 w Olecku.

Na swoim koncie utalentowana lekkoatletka notowała regularnie bardzo dobre wyniki w szeregu mityngów w Warszawie, Łomży i Siedlcach. Z pewnością w sezonie 2019 udowodniła, że warto w nią inwestować.

Dyscyplina: Lekkoatletyka
Klub: OKLA Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Karolina Grzeszczyk

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny