Krzysztof Trzciński Piłka nożna

90 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

17 miejsce w rankingu

Krzysztof Trzciński to jeden z bardzo utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia, który obecnie reprezentuje barwy Rzekunianki Rzekuń. Wychowanek ostrołęckiej Korony odgrywa kluczową rolę w zespole prowadzonym przez trenera Bartłomieja Jezierskiego.

19-letni piłkarz to wychowanek Korony Ostrołęka, w której przygodę z piłką nożna rozpoczynał w sezonie 2010/2011 pod wodzą trenera Michała Robaszkiewicza. W kolejnych sezonach występował w żółto-niebieskich barwach, ale również przez jeden sezon grał w UKS Złota Ostrołęka.

W sezonie 2018/2019 trafił na wypożyczenie do Rzekunianki Rzekuń, a następnie powrócił do Korony Ostrołęka, aby spróbować swoich sił w walce o kadrę pierwszego zespołu. Bardzo dobre występy notował w rozgrywkach młodzieżowych, będąc czołowym strzelcem zespołu juniorów młodszych.

Obecnie 19-latek jest czołowym zawodnikiem Rzekunianki Rzekuń w rozgrywkach A klasy i z zespołem walczy o awans do ligi okręgowej. Z pewnością to jeden z utalentowanych piłkarzy, którego stać na grę w klubach z wyższych klas rozgrywkowych.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: Rzekunianka Rzekuń
Miasto: Ostrołęka

Krzysztof Trzciński

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny