Łukasz Kacprzycki Karate

32 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

23 miejsce w rankingu

Łukasz Kacprzycki kolejny sezon z sukcesami reprezentował Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczny sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego największy sukces zanotował przed własną publicznością w Makowie Mazowieckim.

W mistrzostwach Polski młodzieżowców Łukasz Kacprzycki stanął na najniższym stopniu podium, potwierdzając przynależność do grona najlepszych zawodników w kraju w swojej kategorii wiekowej. To kolejny sukces podopiecznego sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego w imprezie rangi mistrzostw Polski. Przed rokiem również uplasował się na trzeciej lokacie, zdobywając brązowy medal.

21-letni zawodnik sukcesy w karate osiąga od kilku lat stając wielokrotnie na podium ogólnopolskich imprez. Łukasz Kacprzycki jest bardzo zdyscyplinowany, sumienny, u którego talent połączony z ciężką pracą na treningach przeniósł oczekiwane efekty.

Z pewnością w kolejnych sezonach Łukasz Kacprzycki ponownie może liczyć się w walce o najwyższe lokaty w imprezach rangi mistrzostw Polski w gronie młodzieżowców.

Dyscyplina: Karate
Klub: Międzyszkolny Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin
Miasto: Maków Mazowiecki

Łukasz Kacprzycki

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny