Magda Baczewska Karate

2 oddane głosy

Głosowanie zakończone

57 miejsce w rankingu

Magda Baczewska od ponad siedmiu lat z powodzeniem rywalizuje w zawodach karate. Podopieczna sensei Radosława Grabowskiego ma za sobą bardzo udany sezon 2019, w którym stawała na podium imprez nie tylko ogólnopolskich, ale również międzynarodowych.

Pierwszym startem w sezonie 2019 dla zawodniczki Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai były Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Oyama PFK w Białymstoku, w których wywalczyła złoty medal.

W kolejnych zawodach IKO Matsushima Polish Open w Wasilkowie zdobyła brązowy medal. Tydzień później w dwudziestej edycji turnieju o puchar burmistrza Józefowa zawodniczka Ostrowskiego KKK zdobyła kolejny medal - tym razem srebrny.

Na swoim koncie podopieczna sensei Radosława Grabowskiego zapisała także sukces w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży OZKWM zdobywając złoty medal. Najważniejszym startem zawodniczki był Puchar Europy Juniorów WKB w Dębicy, gdzie łupem zawodniczki padł brązowy medal.

Dyscyplina: Karate
Klub: Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
Miasto: Małkinia Górna