Magda Kowalska Pływanie

8 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

40 miejsce w rankingu

Magda Kowalska to bardzo utalentowana zawodniczka, która w sezonie 2019 reprezentowała barwy dwóch ostrołęckich klubów. Na swoim koncie zapisywała sukcesy w pływaniu w UKS Piątka i ratownictwie wodnym w barwach WOPR-OS.

Sezon Magda Kowalska rozpoczęła od udanego startu w XVI Międzynarodowych Wiosennych Zawodach Pływackich o puchar burmistrza Giżycka. W zawodach wywalczyła złoty i srebrny medal.

Kolejnym startem dla zawodniczki było Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym na basenie w Ostrołęce. W imprezie organizowanej przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe WOPR-OS wywalczyła srebrny medal. Dobry start zawodniczki sprawił, że zapadła decyzja o udziale w Letnich Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Wodnym w Szczecinie.

W imprezie już w barwach WOPR-OS zdobyła cztery medale - złoto, dwa srebrne i brązowy. W Zimowych Mistrzostwach Polski w kategorii junior młodszy dorzuciła do swojego dorobku kolejny złoty medal.

Magda Kowalska miała także możliwość zaprezentowania się przed własną publicznością w pływackich mistrzostwach miasta organizowanych przez UKS Piątka, zapisując na swoim koncie koncie wartościowe wyniki i zdobywając kolejne medale.

Dyscyplina: Pływanie
Klub: UKS Piątka Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Magda Kowalska

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny