Magdalena Dąbrowska Piłka nożna

15 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

36 miejsce w rankingu

Magdalena Dąbrowska to kolejna niezwykle utalentowana zawodniczka trzecioligowego klubu Jantar Ostrołęka. Swoją postawą na boisku w ostatnim sezonie zwróciła na siebie uwagę klubów z wyższych klas rozgrywkowych. To prawdziwy talent!

15-letnia zawodniczka jest wychowanką trenera Rafała Koska. Zawodniczka trenująca piłkę nożną od pięciu lat posiada bardzo wysokie umiejętności techniczne, dobry drybling oraz silny strzał z dystansu.

Rok 2019 był dla zawodniczki dobrym, chociaż kontuzja sprawiła, że w pierwszych meczach rundy jesiennej nie wystąpiła. Na swoim koncie zapisała dziewięć bramek, w tym jedną w meczu z DAF Płońsk z ponad trzydziestu metrów. Magdalena Dąbrowska to typowy środowy pomocnik, jednak bardzo dobrze odnajduje się również w ataku.

Z pewnością 15-latka jest na tyle dużym talentem, że otrzyma w kolejnych sezonach szansę występu na boiskach wyższych klas rozgrywkowych. Na treningach jest bardzo pracowitą i systematyczną zawodniczką, na której zawsze można polegać. Obecnie z Jantarem Ostrołęka walczy o awans do II ligi.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: Jantar Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Magdalena Dąbrowska

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny