Marcin Majewski Kickboxing

8 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

41 miejsce w rankingu

Marcin Majewski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Academii Gorila Ostrów Mazowiecka, który w sezonie 2019 podjął się nowej roli. Sukcesy osiąga wciąż jako zawodnik, ale również sam prowadzi zajęcia jako szkoleniowiec.

Sezon 2019 dla Marcina Majewskiego nie był tak udany, jak poprzednie. Wszystko przez kontuzję, która wyłączyła go z udziału przez większą część sezonu z najważniejszych startów. Dla zawodnika najważniejsze było to, aby powrócić do rywalizacji i zacząć odnosić kolejne zwycięstwa.

Pierwszą walką po powrocie do rywalizacji była Warszawska Granda na Pięści i Giry. W zawodach reprezentant Academii Gorila Ostrów Mazowiecka zanotował porażkę, ale wyciągnął z niej wnioski i skutecznie powrócił do swojej koronnej konkurencji, czyli walk w K1.

Podczas XX Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie Marcin Majewski odniósł pewne zwycięstwo, po dobrej walce. W ten sposób pokazał, że powrócił na odpowiednie tory i w kolejnym sezonie stać go na walkę o zdecydowanie wyższe cele. Swoim kolegom z klubu przekazał z kolei cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w kolejnych startach.

Dyscyplina: Kickboxing
Klub: Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Marcin Majewski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny