Mariusz Marczak Piłka nożna

1803 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

1 miejsce w rankingu

Piłkarze Narwi Ostrołęka są liderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Ton grze zespołu prowadzonego przez trenera Dariusza Narolewskiego nadają doświadczeni zawodnicy, a wśród nich Mariusz Marczak.

36-letni zawodnik ma na swoim koncie bardzo ciekawą karierę, która rozpoczęła się właśnie w ostrołęckiej Narwi. Mariusz Marczak występował także w Okęciu Warszawa, ŁKS Łomża, Jagiellonii Białystok, Wiśle Płock, następnie powrócił na rok do Ostrołęki i grał ponownie dla Narwi.

W kolejnych sezonach piłkarz reprezentował Pogoń Siedlce, Radomiak Radom, Broń Radom, Polonię Warszawa, a w ostatnim sezonie Huragan Wołomin. Teraz w barwach MZKS Narew 1962 Ostrołęka chce skutecznie walczyć o awans do IV ligi mazowieckiej. W rundzie jesiennej piłkarz zaprezentował swoje nieprzeciętne umiejętności.

Na swoim koncie zapisał 11 bramek i aż 22 cenne asysty. Z pewnością to piłkarz, który za dotychczasowy całokształt swojej piłkarskiej kariery zasługuje na duże słowa uznania. Czy drużyna w składzie z Mariuszem Marczakiem wiosną będzie świętowała awans do IV ligi? Czas pokaże.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: MZKS Narew 1962 Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Mariusz Marczak

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny