Mateusz Adamowski Ratownictwo Wodne

22 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

29 miejsce w rankingu

Mateusz Adamowski ma za sobą kolejny udany sezon w barwach ostrołęckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego w kategorii junior ponownie dostąpił zaszczytu występu w mistrzostwach Europy.

Reprezentant WOPR-OS bardzo udanie zaprezentował się podczas Letnich Mistrzostw Polski w Szczecinie, gdzie wywalczył w sumie trzy medale. Na konto mieszkańca gminy Rzekuń trafiły dwa srebrne krążki i jeden brązowy.

W kolejnym starcie podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Kędzierzynie Koźlu podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego wywalczył dwa brązowe medale. Świetnie spisywał się również w Grand Prix Polski 2019. W dwóch edycjach wywalczył osiem medali - siedem srebrnych i brązowy.

Bardzo udane starty w szeregu imprez mistrzowskich zaowocowały powołaniem do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy we Włoszech. W nich reprezentant WOPR-OS zajmował miejsca tuż poza podium, bijąc rekordy życiowe i pokazując, że wciąż jest zawodnikiem, w którego warto inwestować.

Dyscyplina: Ratownictwo Wodne
Klub: WOPR-OS Ostrołęka
Miasto: Rzekuń

Mateusz Adamowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny