Michał Borkowski Piłka nożna

7 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

42 miejsce w rankingu

Michał Borkowski to jeden z najbardziej doświadczonych obecnie piłkarzy ostrołęckiej Korony na boiskach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Po przebudowie zespołu latem 2019 roku otrzymał od zespołu funkcję kapitana.

26-letni zawodnik ciężką pracą wywalczył sobie pozycję w pierwszym składzie za poprzedniego trenera żółto-niebieskich Marcina Truszkowskiego. W zespole prowadzonym przez trenera Tomasza Staniórskiego w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019, jak i w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 był czołową postacią.

To piłkarz bardzo systematyczny na treningach, ciężko pracujący w meczach, dla którego nie ma straconych piłek. W ostatnich sezonach z powodzeniem reprezentuje barwy Korony Ostrołęka na boiskach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Wcześniej występował jeszcze w barwach Rzekunianki Rzekuń.

Z pewnością bardzo dobra dyspozycja piłkarza cieszy, bowiem wiosną żółto-niebieskich czeka bardzo trudna walka o utrzymanie na czwartoligowych boiskach. Po rundzie jesiennej Korona Ostrołęka plasuje się w strefie spadkowej z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: Korona Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Michał Borkowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny