Michał Pragacz Piłka nożna

542 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

5 miejsce w rankingu

Michał Pragacz jest wychowankiem Makowianki Maków Mazowiecki, ale w ostatnich sezonach z powodzeniem reprezentuje barwy MKS Przasnysz w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Na koncie ma występy także w kilku zespołach z naszego regionu.

30-letni zawodnik jest wychowankiem Makowianki Maków Mazowiecki, a w swojej karierze z powodzeniem reprezentował barwy m.in. Narwi Ostrołęka, Nadnarwianki Pułtusk, czy też Hutnika Warszawa. To właśnie po pobycie w stolicy kraju zdecydował się na podpisanie umowy z MKS Przasnysz i walkę z tym klubem o awans do III ligi.

Ostatnie sezony w wykonaniu Michała Pragacza były udanym okresem, chociaż upragnionego awansu do III ligi wciąż w Przasnyszu nie udało się wywalczyć. Przez kilka ostatnich sezonów drużyny jest w czubie tabeli, pod wodzą kolejnych trenerów Wiktora Pełkowskiego i Pawła Mazurkiewicza.

W obecnym sezonie drużyna MKS Przasnysz plasuje się w ścisłej czołówce tabeli IV ligi mazowieckiej w grupie północnej po rundzie jesiennej. Z pewnością dobra dyspozycja Michała Pragacza wiosną 2020 roku będzie decydująca dla losów walki o końcowy sukces.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: MKS Przasnysz
Miasto: Przasnysz

Michał Pragacz

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny