Michalina Chrobot Karate

31 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

24 miejsce w rankingu

Michalina Chrobot to najbardziej utytułowana zawodniczka Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Podopieczna sensei Radosława Grabowskiego z powodzeniem rywalizowała również w turniejach w sezonie 2019, notując kilka cennych osiągnięć.

Ostrowianka z powodzeniem startuje w zawodach karate kyokushin od trzynastu lat. W 2016 roku postanowiła zrobić sobie przerwę i odnalazła się na ligowych boiskach piłki nożnej w barwach Ostrovii Ostrów Mazowiecka. W 2018 roku powróciła jednak do startów w karate i zanotowała duże sukcesy.

Na swoim koncie Michalina Chrobot zapisała medale imprez mistrzowskich - rangi krajowej i międzynarodowej. Sezon 2019 przyniósł srebrny medal Mistrzostw Makroregionu Wschodniego w Radzyminie oraz złoty medal Otwartych Mistrzostw Makroregionu Wschodniego Oyama PFK w Białymstoku.

Kolejne złoto podopieczna sensei Radosława Grabowskiego wywalczyła podczas międzynarodowego turnieju Kyokushin Cup 7 w Zielonce. Sezon zakończyła świetnym startem w Pucharze Polski we Włocławku, gdzie stanęła na najwyższym stopniu podium. Z pewnością to bardzo ważne osiągnięcie, które jest również dobrym prognostykiem przed kolejnym sezonem startów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Dyscyplina: Karate
Klub: Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Michalina Chrobot

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny