Piotr Zacheja Piłka nożna

18 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

34 miejsce w rankingu

Piotr Zacheja od kilku sezonów świadczy o sile Ostrovii Ostrów Mazowiecka na boiskach ligi okręgowej. W drużynie prowadzonej przez trenera Pawła Kowalczyka jest zawsze mocnym, stabilnym punktem zespołu, zawodnikiem niezwykle ambitnym i zdyscyplinowanym.

W minionym sezonie Piotr Zacheja zapisał na konto swojego zespołu osiem cennych trafień i zanotował kilka asyst. W układance trenera Pawła Kowalczyka był podstawowym zawodnikiem, na którego zawsze mógł liczyć zespół. Bardzo dobrą dyspozycję prezentował również w rundzie jesiennej obecnego sezonu.

W pierwszej części sezonu Piotr Zacheja wspólnie z kolegami nie wykorzystali w pełni swojego potencjału i plasują się obecnie na szóstej lokacie. Z pewnością w rundzie wiosennej drużynie prowadzonej przez trenera Pawła Kowalczyka trudno będzie włączyć się o awans do IV ligi.

Z pewnością ważny w historii klubu jest fakt, iż po raz pierwszy Ostrovia Ostrów Mazowiecka okazała się najlepsza w okręgowym Pucharze Polski i wiosną dostąpi zaszczytu walki o to trofeum również na szczeblu Mazowsza. Na pewno dla Piotra Zachei i kolegów będzie to ważne wyzwanie.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Piotr Zacheja

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny