Szymon Orzoł Kickboxing

24 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

28 miejsce w rankingu

Szymon Orzoł jest jednym z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia w Fight Academy Ostrołęka. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka w 2019 roku zapisał na swoim koncie kilka bardzo wartościowych osiągnięć.

Zaledwie 15-letni zawodnik na starcie nowego sezonu bardzo udanie zaprezentował się w Mistrzostwach Polski WKSF w Mińsku Mazowieckim. W zawodach w kickboxingu w kategorii -55 kg wywalczył złoty medal w gronie kadetów.

W kolejnym startach w marcu i maju 2019 roku na Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry zanotował zwycięstwo i porażkę, która z pewnością była dla niego cenną lekcją z której wyciągnął wnioski.

W Suszu w Zunifikowanych Mistrzostwach Polski PFKB wywalczył aż trzy medale. W kategorii kadet starszy UFR light zdobył złoty medal, w kat. kick light kadet starszy zdobył kolejne złoto oraz drugą lokatę zajął w bokserskim starciu. Pojedynki odbywały się w kategorii -60 kg.

Szymon Orzoł z powodzeniem walczył także podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce. W walkach ligowych w formule K1 w kategorii -63 kg wywalczył złoty medal. Zwycięstwo zanotował także w walce w ramach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie.

Dyscyplina: Kickboxing
Klub: Fight Academy Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Szymon Orzoł

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny