Weronika Czajka Karate

1 oddany głos

Głosowanie zakończone

60 miejsce w rankingu

Weronika Czajka to zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin, która od kilku sezonów odnosi duże sukcesy pod wodzą sensei Mariana Zająca i sensei Artura Prusińskiego. W kolejnych sezonach zapisuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki.

W sezonie 2019 pochodząca z Różana zawodniczka skupiła się na treningach i przygotowaniach do jednej imprezy. Weronika Czajka zaprezentowała się w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców, które zostały zostały przeprowadzone w Makowie Mazowieckim. W zawodach podopieczna Mariana Zająca stanęła na wysokości zadania i wywalczyła brązowy medal.

Z pewnością patrząc na potencjał zawodniczki, która jest studentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie można mieć niedosyt. 19-latka prezentując wysoki poziom mogła pokusić się o kolejne sukcesy w imprezach ogólnopolskiej rangi.

Weronika Czajka w ostatnich latach z powodzeniem walczyła zarówno w mistrzostwach Polski, a także Pucharze Polski, wracając z kluczowej dla siebie imprezy z medalem. Miejmy nadzieję, że w kolejnym sezonie 2020 sportowych wyzwań na matach w całym kraju dla zawodniczki nie zabraknie.

Dyscyplina: Karate
Klub: Międzyszkolny Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin
Miasto: Różan

Weronika Czajka

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny