Zofia Perzan Karate

64 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

20 miejsce w rankingu

Zofia Perzan to utalentowana zawodniczka Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinai, która w sezonie 2019 wywalczyła upragniony medal rangi mistrzostw Polski. W zawodach przeprowadzonych w Szczecinie podopieczna Zbigniewa Wójcickiego sięgnęła po srebrny medal.

Zofia Perzan to zawodniczka Brokowski KKK, jednak na co dzień trenuje w Akademii Yokuzuna w Małkini Górnej. W Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin w Szczecinie wywalczyła srebrny medal i pokazała, że jest niezwykle obiecująca zawodniczką.

Po pokonaniu 700 km na najważniejsze zawody w dotychczasowej karierze, zawodniczce pod wodzą sensei Zbigniewa Wójcickiego nie zabrakło determinacji, aby odnieść zwycięstwo w kluczowych walkach i awansować do finału. Dopiero w nim musiał uznać wyższość Oliwii Małeckiej z Koneckiego Klubu Karate.

Zofia Perzan z powodzeniem startowała także w zawodach IKO Polish Open w Ostródzie, gdzie wywalczyła srebrny medal. Z pewnością kolejny sezon dla zawodniczki Brokowskiego KKK może przynieść kolejne sukcesy.

Dyscyplina: Karate
Klub: Brokowski Klub Karate Kyokushinkai
Miasto: Małkinia Górna