Bartosz Murach Tenis ziemny

1 oddany głos

Jeszcze 8 miesiące głosowania

Obecnie poza rankingiem

To był kolejny bardzo dobry sezon na kortach ziemnych w wykonaniu Bartosza Muracha. Reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego z powodzeniem walczył w turniejach i mistrzowskich zawodach, zwyciężając w łącznej punktacji w rankingu open.

Na inaugurację sezonu na kortach ziemnych musiał uznać wyższość jedynie Wiktora Kosowskiego z UKS Return Łomża ulegając 0:6 3:6. W turnieju o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Rafała Wyrębka odniósł zwycięstwo nad Rafałem Boryszewskim 6:2 6:2.

Dużą niespodzianką zakończyły się deblowe mistrzostwa miasta. Bartosz Murach do finału awansował wraz ze swoim tatą Pawłem Murachem i odniósł zwycięstwo nad Kamilem Woźniakiem i Jakubem Noskiem 7:6 (8:6) i krecz Noska przy stanie 1:0. W kończącym sezon turnieju Masters Bartosz Murach dopiero w finale musiał uznać wyższość zawodnika z Łomży Wiktora Kosowskiego 6:7 (6:8) i 1:6.

Dodatkowo na koncie 21-latka warto odnotować srebrny medal Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza. Będący na trzecim roku Politechniki Warszawskiej na kierunku mechatronika zawodnik wygrał pięć spotkań, by dojść do finału, w którym musiał uznać wyższość Krystiana Magosia z SGGW. Rywal triumfował w dwóch setach (4:1 4:3).

 

Dyscyplina: Tenis ziemny
Klub: Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe
Wiek: 21 lat
Miasto: Ostrołęka

Bartosz Murach

Głosowanie zostało zakończone

Sponsorzy


Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny