133 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

Adam Laskowski od czterech lat godnie reprezentuje ostrowską Academię Gorila w brazylijskim jiu-jitsu. Zwieńczeniem dobrego roku było srebro oraz brąz podczas Winer Open 2021 Gi & No Gi Jiu Jitsu.

Zawodnik Academii Gorila w marcu podczas VIII Grand Prix Polski w Mińsku Mazowieckim zdobył srebrny medal w kategorii niebieski pas do 100,5 kg. Podczas XI Pucharu Polski No Gi Jiu Jitsu w Luboniu stanął na drugim stopniu podium, zaś kilka dni później na I Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu-Jitsu Gi i No Gi w Mińsku Mazowieckim zdobył dwa złote medale w dwóch kategoriach wiekowych.

W czerwcu podczas XVII Mistrzostw Polski w formule ADCC w Warszawie zdobył złoto oraz brąz, podobnie w dwóch grupach wiekowych. Na koncie ma również drugie miejsce w XVIII Pucharze Polski BJJ w formule Gi w Koninie. We wrześniu na XI Mistrzostwach Polski No Gi w Luboniu wywalczył brąz. Laskowski podczas XVII Mistrzostw Polski BJJ w formule Gi wywalczył brązowy medal w swojej kategorii wagowej, czyli do 100,5 kg.

44-latek sięgnął również po złoty i srebrny medal VII Mistrzostw Europy CBJJP oraz stanął na najniższym stopniu podium podczas Mistrzostw Polski BJJ. W październiku zdobył złoto podczas XII Turnieju No-Gi Fight Grappler Cup w Mińsku Mazowieckim. We wrześniu stanął na drugim stopniu podium podczas XVIII Pucharu Polski BJJ w Koninie.

Dyscyplina: Jiu-jitsu
Klub: Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
Wiek: 44 lata
Miasto: Ostrów Mazowiecka