Ewelina Peczyńska Kickboxing

5 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

Ewelina Peczyńska to jedna z najbardziej utalentowanych zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Fight Academy Ostrołęka. Podopieczna trenera Arkadiusza Ludwiczaka czyni stałe postępy. Po raz kolejny stanęła na podium Mistrzostw Polski, a do swoich osiągnięć dorzuciła jeszcze medal Pucharu Polski.

W 2021 roku dla 19-latki kluczowe były zawody rangi ogólnopolskiej, do których przygotowała się znakomicie. Srebrny medal wywalczyła w kategorii senior kobiet -55 kg w przeprowadzonych we wrześniu Mistrzostwach Polski w Kartuzach.

Drugi srebrny medal ostrołęczanka wywalczyła w Pucharze Polski K1 w Warszawie. Ewelina Peczyńska startująca wśród seniorek do 52 kg. Walkę finałową po dobrym występie przegrała punktowo z mocno utytułowaną Dominiką Chylińską z Oświęcimskiego Klub Karate, która jest obecną wicemistrzynią Europy.

Ewelina od października rozpoczęła studia dzienne w Białymstoku i trenuje w klubie Ragnarok Białystok pod okiem trenera Seweryna Szczepankowskiego.

19-latka swoimi kolejnymi występami zasłużyła po raz kolejny na duże uznanie w oczach kibiców sportów walki i pokazała, że drzemią w niej naprawę duże umiejętności.

Dyscyplina: Kickboxing
Klub: UKS Fight Academy Ostrołęka
Wiek: 19 lat
Miasto: Ostrołęka