Julita Sęk Sporty walki

8 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

Julita Sęk to jeden z największych talentów Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Wychowanka sensei Radosława Sikory, a obecnie podopieczna shihana Wiesława Orzoła notuje świetne wyniki w zawodach rangi ogólnopolskiej i europejskiej.

Największy sukces łupem 16-latki padł w Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin, które odbyły w Katowicach. W listopadowej imprezie Julita Sęk w kategorii juniorki -55 kg wywalczyła brązowy medal i powtórzyła osiągnięcie sprzed dwóch lat, kiedy to stanęła na podium w niższej kategorii wiekowej.

Julita Sęk bardzo udanie zaprezentowała się w Międzynarodowym Turnieju Podlasie Cup, gdzie w kategorii -55 kg wywalczyła srebrny medal. Kolejny srebrny medal zdobyła w XI Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Zawodniczka Ostrołęckiego KKK świetnym wynikiem zakończyła sezon zajmując drugie miejsce w zawodach Pucharu Polski w Bydgoszczy w kategorii juniorek do 55 kg.

Z pewnością wysoka forma podopiecznej shihana Wiesława Orzoła jest dobrym prognostykiem przed kolejnym sezonem.

Dyscyplina: Sporty walki
Klub: Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
Wiek: 16 lat
Miasto: Lelis