Łukasz Ostrowski Kulturystyka

30 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

To był rok Łukasza Ostrowskiego. 32-latek znakomicie prezentował się na arenach kulturystycznych. Podczas zawodów PCA Central 2021 wywalczył złoty medal w kategorii Classic Bodybuilding.

Ostrowski ćwiczy w Kuźni - Klubie Sportów Sylwetkowych. Ostrołęczanin ma również za sobą start podczas targów FIWE Fitness Trade Show, gdzie wystąpił w zawodach z serii Słodkiewicz Classic. Łukasz zdobył złoto w debiutach w kategorii kulturystyki klasycznej, był pierwszy wśród seniorów w kategorii kulturystyki klasycznej oraz triumfował w grupie overall, czyli został mistrzem mistrzów w kategorii kulturystyczna w całych zawodach.

Nasz przedstawiciel wziął również udział w Pucharze Polski IBFF&WPF. W Siedlcach wywalczył dwa złote, trzy srebrne oraz jeden brązowy medal w kulturystyce klasycznej oraz classique physic.

Dyscyplina: Kulturystyka
Klub: Kuźnia - Klub Sportów Sylwetkowych
Wiek: 32 lata
Miasto: Ostrołęka