Marcin Majewski Kickboxing

brak oddanych głosów

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

26-latek ma za sobą bardzo dobry rok. Marcin Majewski pokonał Kacpra Glinickiego podczas gali King Of Kinga World Series. Dla podopiecznego Michała Kuleszy była to druga zawodowa walka w formule K1.

Forma Majewskiego została dostrzeżona i otrzymał powołanie do kadry terytorialsów w kickboxingu. 26-latek reprezentował klub w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kaliszu. W dwóch kategoriach podzielił się najcenniejszymi medalami z multimedalistą mającym na koncie pojedynki zawodowe - Maciejem Zembikiem. Nasz zawodnik sięgnął po złoto w kick-light i srebro w K1. Ponadto został dwukrotnym wicemistrzem Polski służb mundurowych.

Ponadto podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych zdobył dwa srebrne medale, a ostatnio brąz na Pucharze Polski K1.

Dyscyplina: Kickboxing
Klub: Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
Wiek: 26 lat
Miasto: Ostrów Mazowiecka