Michał Zawistowski Piłka nożna

1 oddany głos

Głosowanie zakończone

69 miejsce w rankingu

Michał Zawistowski kolejny sezon z rzędu udowadnia, że zasługuje na miano najlepszego zawodnika Małkińskiego Klubu Sportowego. Bramkostrzelny napastnik to kluczowy element w układance trenera Rafała Marcyniuka.

Zespół MKS Małkinia rundę jesienną Komnet siedleckiej Ligi okręgowej zakończył na 8 pozycji. Zawistowski wraz z kolegami z zespołu zdobyli 20 punktów w 14 rozegranych spotkaniach. 26 razy małkińscy kibice cieszyli się z trafień swoich ulubieńców, aż 9 z nich było autorstwa Michała Zawistowskiego. Ten dorobek plasuje go na 5 pozycji w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi.

Zawistowski na przestrzeni kilku ostatnich lat przyzwyczaił do masowego strzelania bramek. W sezonie 2021/22 21 razy wpisywał się na listę strzelców w spotkaniach ligowych.

25-latek w 2022 roku za swoją dobrą postawę kilkukrotnie był wybierany do najlepszej jedenastki danej kolejki.

Drużyna z Małkini to bardzo solidna drużyna środka tabeli Komnet siedleckiej Ligi okręgowej. Jeśli Michał podtrzyma kapitalną dyspozycję strzelecką wiosną 2023 to pozycja w stawce ligowych drużyn może się zmienić i być jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: MKS Małkinia
Wiek: 25 lat
Miasto: MałkiniaMichał Zawistowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Sponsorzy i partnerzy


Partnerzy

  • Studio Wysmułek
  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny