Zuzanna Zecer Pływanie

4 oddane głosy

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

Zuzanna Zecer to wielka nadzieja ostrołęckiego pływania. Młoda zawodniczka prowadzona przez Andrzeja Pyskłę w 2022 roku rozbiła bank z medalami.

Zuzanna z roku na roku zalicza ogromne postępy dzięki czemu należy do ścisłej czołówki krajowej pływaczek w swojej kategorii wiekowej. Podczas najważniejszego startu w roku, czyli Wielkiego Finału Od Młodzika do Olimpijczyka po raz kolejny udowodniła swoją wielką klasę. Zawody rozgrywane na 50-metrowej pływalni olimpijskiej CRS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego były podsumowaniem sezonu 2021/22. Zuzia w finałowej konkurencji na 50 m stylem motylkowym zdobyła złoty medal z czasem 35,27 s (rekord życiowy) oraz w finale na 50 m stylem dowolnym młoda pływaczka uzyskała piąte miejsce z czasem 34,52 s. W podsumowaniu VI edycji Od Młodzika Do Olimpijczyka w klasyfikacji generalnej zawodniczka klubu z Ostrołęki zdobywając 2313 punktów zajęła pierwsze miejsce, za co otrzymała szklaną statuetkę. 10-letnia pływaczka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w VI edycjach, zdobywając w sumie 12 medali i tym samym jest autorką swojego największego sukcesu.

Reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka w 2022 roku zdobyła ponad 40 złotych medali, dokładając do tego dorobku kilka krążków z innego kruszcu. Łącznie ponad 50 razy stawała na podium ogólnopolskich zawodów pływackich.

Dyscyplina: Pływanie
Klub: Uczniowski Klub Sportowy Piątka Ostrołęka
Wiek: 10 lat
Miasto: Ostrołęka