Dorota Gnoza Podnoszenie ciężarów
376 oddanych głosów
Głosowanie zakończone
Obecnie poza rankingiem
UKS Atleta Ostrołęka co raz mocniej zaznacza swoją pozycję na sportowej mapie Polski. Duży w tym udział Doroty Gnozy.
Reprezentantka ostrołęckiego klubu kilkukrotnie odbierała puchar za najwyższą lokatę w zawodach dziewcząt do lat 15. Tej sztuki dokonała m.in. podczas Otwartego Mikołajkowego Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Prezesa Krajowego Zrzeszenia LZS, Międzynarodowego Memoriału Andrzeja Matusiaka i Jerzego Ostrowskiego, Otwartych Mistrzostw Mazowsza w podnoszeniu ciężarów.
Dorota mimo młodego wieku już dokonała niesamowitej sprawy. Dwukrotnie stawała na podium imprez rangi Mistrzostw Polski. Zajęła trzecie miejsce w kat. +81 kg podczas Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików do 15 lat. Srebrny medal zawisł na jej szyi podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS-ów.
Pozostali kandydaci

Wydarzenie objęte Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego








































































