Natalia Nalewajk Karate

7 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

45 miejsce w rankingu

Natalia Nalewajk od kilku sezonów notuje bardzo wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca ma za sobą kolejny udany sezon.

Reprezentantka gminy Kadzidło w obecnym sezonie przygotowywała się głównie do dwóch imprez, jednak może mówić o sporym niedosycie. W pierwszym starcie w Wojniczu k. Tarnowa przystąpiła do kwalifikacji Mistrzostw Europy U-21. W zawodach uplasowała się na trzeciej lokacie i wywalczyła brąz.

Niestety trzecie miejsce w imprezie oznaczało, że znalazła się jedynie na miejscu rezerwowym i nie uzyskała bezpośredniej kwalifikacji na mistrzostwa Europy. Kolejne miesiące ciężkich trenerów zawodniczka MKKK Shinkyokushin mogła poświęcić na przygotowania do Mistrzostw Polski Młodzieżowców, które odbyły się w Makowie Mazowieckim.

W zawodach podopieczna sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca wywalczyła brązowy medal. Natalia Nalewajk kolejny sezon z rzędu nie schodzi z podium imprezy najwyższej rangi w kraju. Z pewnością w następnym roku jej celem będzie wywalczenie również kwalifikacji na mistrzostwa Europy.

Dyscyplina: Karate
Klub: Międzyszkolny Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin
Miasto: Kadzidło

Natalia Nalewajk

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny