Przemysław Zyśk Boks

5 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

49 miejsce w rankingu

Przemysław Zyśk ma za sobą kolejny bardzo udany sezon na zawodowym ringu. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego świetnie odnalazł się w barwach grupy KnockOut Promotions i zapisał na swoim koncie kolejne cenne zwycięstwa.

Ostatni sukces Przemysław Zyśk zanotował podczas podczas gali KnockOut Boxing Night 9 w Zakopanem. Pięściarz z Ostrołęki wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Denisem Kriegerem i pokazał, że świetnie przygotował się do walki z silnym przeciwnikiem. To było już jedenaste zwycięstwo wychowanka Victorii Ostrołęka i czwarte odniesione przed czasem.

Wcześniej podczas gali KnockOut Boxing Night 6 przeprowadzonej w marcu w Łomży Przemysław Zyśk pokonał Artioma Karpeca. Ostrołęczanin miał także walczyć w gali KnockOut Boxing Night w Sosnowcu w październiku, jednak uraz łuku brwiowego wykluczył możliwość jego walki podczas imprezy.

Z pewnością dla Przemysława Zyśka sezon 2019 może wiązać się z pewnym niedosytem, jednak kolejne zwycięstwa na zawodowym ringu powinny otworzyć szanse na ciekawe pojedynki już w 2020 roku.

Dyscyplina: Boks
Klub: KnockOut Promotions
Miasto: Ostrołęka

Przemysław Zyśk

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny