30 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

32 miejsce w rankingu

Paweł Skuza oraz Daniel Zaręba mają niesamowitą rękę do szkolenia młodzieży. Znakomitym przykładem tego stwierdzenia jest Oliwier Gutowski.

14-latek ma za sobą jeden z najbardziej udanych sezonów w karierze. Oliwier co raz mocniej zaznacza swoją pozycję na krajowej mapie sportów walki.

W nowy rok Gutowski wszedł z przytupem, ponieważ już w połowie stycznia na jego koncie wylądował pierwszy tytuł. Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka zajął pierwsze miejsce w kategorii Dzieci U16 - 81 kg podczas drugiej edycji turnieju brazylijskiego jiu jitsu Kurpie Cup o Puchar Wójta Gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego.

Najlepszą wersję Oliwiera mogliśmy obejrzeć 13 maja podczas Mistrzostw Polski MMA w Sochaczewie. Młody wojownik wywalczył tytuł wicemistrza kraju w kategorii wagowej kadetów do 77 kg.

Z tytułem wicemistrza Oliwier powrócił także z Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu odbywającym się w Mińsku Mazowieckim. Gutowski zdobył srebrny medal w kategorii wagowej 81 kg Junior.

Dyscyplina: Sporty walki
Klub: UMKS Victoria Ostrołęka
Wiek: 14 lat lat