Bartosz Murach Tenis ziemny

1 oddany głos

Jeszcze 24 dni głosowania

61 miejsce w rankingu

To był kolejny bardzo dobry sezon na kortach ziemnych w wykonaniu Bartosza Muracha. Reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego z powodzeniem walczył w turniejach i zawodach mistrzowskich, zwyciężając po raz drugi w łącznej punktacji w rankingu open.

Bartosz Murach w sezonie 2021 został m.in. wicemistrzem powiatu ostrołęckiego, gdzie w finałowym meczu po pięknym pojedynku musiał uznać wyższość Rafała Palińskiego z Warszawy 6:3 2:6 1:6. W Mistrzostwach Ostrołęki o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika nie miał sobie równych i odniósł pewne zwycięstwo. W finale pokonał Macieja Stępnia 6:4 7:6.

Po bardzo udanych występach wisienką na torcie dla Bartosza Muracha był finał Masters z udziałem ośmiu najlepszych zawodników całego sezonu. Po świetnych występach w fazie grupowej i wygranym półfinale z Danielem Dąbrowskim, 22-latek okazał się górą w konfrontacji z Mateuszem Matyczakiem 6:1 6:3.

W efekcie po bardzo ciekawych sezonie z licznymi wygranymi pojedynkami, Bartosz Murach okazał się bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem w rankingu open.

Dyscyplina: Tenis ziemny
Klub: Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe
Wiek: 22 lata
Miasto: OstrołękaBartosz Murach

Zagłosuj

Bartosz Murach
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
SPORT.541
na numer 7168

Jeszcze 24 dni głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.


Pozostali kandydaci

Sponsorzy


Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny