Damian Niedźwiecki Lekkoatletyka

brak oddanych głosów

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

Damian Niedźwiecki to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów stale czyni postępy i rywalizuje o medale rangi Mistrzostw Polski.

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23 Damian Niedźwiecki uplasował się na czwartej lokacie. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów otarł się o podium w konkursie pchnięcia kulą (7,26 kg). Zawodnik OKLA w najlepszej próbie uzyskał 17,16 m i zaledwie 4 cm zabrakło mu do wywalczenia brązowego medalu mistrzostw kraju. Ponadto nasz zawodnik wystartował w konkursie rzutu dyskiem (2 kg). Zajął ósme miejsce z wynikiem równych 42 m.

Damian Niedźwiedzki srebrnym medalistą został w Spale podczas XXIV Ogólnopolskich Igrzysk LZS. W konkursie pchnięcia kulą 7.26 kg wystartował podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów wywalczył drugie miejsce wynikiem 15.62 m.

Dyscyplina: Lekkoatletyka
Klub: Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka
Wiek: 21 lat
Miasto: Różan