Adam Pac Kolarstwo MTB

314 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

11 miejsce w rankingu

Przed Adamem Pacem świetlana przyszłość stoi otworem. Młody zawodnik konsekwentnie buduje swoją pozycję na kolarskiej mapie Polski.

Jak rozpoczynać starty, to właśnie tak jak to zrobił Adam podczas inauguracji sezonu Lotto Poland Bike Marathon. W Legionowie zajął pierwsze miejsce w kategorii żaków.

Kolejny medal wpadł do jego kolekcji 15 kwietnia. Pac wywalczył brązowy medal w kategorii żaków 11-12 lat podczas III Mistrzostw Kurpi w kolarstwie MTB.

Na przestrzeni całego sezonu reprezentant CSS Kurpie upodobał sobie występy w zawodach z cyklu Milko Mazury MTB. Adam kilkukrotnie meldował się na podium poszczególnych etapów.

Równie dobrze 11-latek radził sobie podczas cyklu Lotto Poland Bike Marathon. W wielkim finale Lotto Poland Bike Marathon - Warszawa Wawer zajął drugie miejsce w kategorii żaków, a wcześniej wygrał jeden z etapów, który został zorganizowany w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mieszkaniec miejscowości Lelis w strefie medalowej kończył także zawody rozgrywane w m.in. Białce Tatrzańskiej, Teodorowie, czy też Prostkach.

Dyscyplina: Kolarstwo MTB
Klub: CSS Kurpie
Wiek: 11 lat lat
Miasto: Lelis