3 oddane głosy

Głosowanie zakończone

51 miejsce w rankingu

Wiktor Dmochowski od kilku lat stanowi o sile Fight Academy Ostrołęka. 20–latek mimo częstej walki z urazami rok 2023 może zapisać na bardzo duży plus.

Podopieczny Arkadiusza Ludwiczaka kickboxerskie fajerwerki postanowił odpalić już w marcu. Wiktor wziął udział w Pucharze Polski kick-light seniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Polski kicklight w Płocku. Z obu imprez wrócił jako medalista. W Pucharze Polski wywalczył brązowy krążek, a w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski wygrał 3 walki i zdobył tytuł mistrza Polski młodzieżowców w kategorii do 69 kg.

Niestety z powodu urazów młody wojownik musiał zrezygnować z kilku startów. Na szczęście w pełni sił był podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zorganizowanej w Hali Sportowo-Widowiskowej w Ostrołęce. Wiktor niesiony dopingiem lokalnej publiczności zdemolował Mateusza Siudaka. Sędzia po nawałnicy ciosów wyprowadzonej przez reprezentanta ostrołęckiego klubu zmuszony był przerwać walkę już w pierwszej rundzie.

Dyscyplina: Kickboxing
Klub: Fight Academy Ostrołęka
Wiek: 20 lat lat