Miłosz Serowik Kolarstwo MTB

2251 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

1 miejsce w rankingu

Miłosz Serowik to bardzo utalentowany zawodnik CSS Kurpie. 16-latek w 2023 roku kilkukrotnie stawał na podium ogólnopolskich zawodów kolarskich.

Zawody inaugurujące sezon Poland Bike Marathon w Legionowie były pierwszą imprezą w 2023 roku, na której zaprezentował się Miłosz i to od razu z jakim skutkiem. Serowik zajął pierwsze miejsce wśród juniorów młodszych.

Młody kolarz ponownie na podium stanął 15 kwietnia podczas III Mistrzostw Kurpi w kolarstwie MTB. Na szyi Miłosza zawisł srebrny medal zdobyty w kategorii junior młodszy 15-16 lat. Dokładnie dwa tygodnie później Serowik powtórzył ten wyczyn. 29 kwietnia w Teodorowie podczas III Memoriału Kazimierza Górskiego w kolarstwie MTB i przełajowym rywalizację w kategorii juniorów młodszych ukończył na drugiej pozycji.

Ponownie srebrny Miłosz wrócił z Tykocina. Mieszkaniec miejscowości Dylewo wywalczył drugą lokatę w kategorii Junior Młodszy: Półmaraton (31km) podczas Maratonów Kresowych.

Dyscyplina: Kolarstwo MTB
Klub: CSS Kurpie
Wiek: 16 lat lat
Miasto: Dylewo