1 oddany głos

Głosowanie zakończone

61 miejsce w rankingu

To zdecydowanie jeden z najlepszych sezonów w wykonaniu Przemysława Wielądka. Reprezentant Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushin znakomicie prezentował się na ogólnopolskich arenach.

Przygoda Przemysława w sezonie 2023 rozpoczęła się 12 marca w Markach. Podczas Mistrzostw Województwa mazowieckiego w Karate zajął trzecie miejsce w kategorii juniorów młodszych -50 kg. Brązowy medal zawisł na jego szyi również podczas Mistrzostw Polski Polskiego Zawiązku Karate Kontaktowego. 15 kwietnia w Limanowej Wielądek ukończył rywalizację w kategorii juniorów młodszych – 50 kg na trzeciej lokacie.

Miesiąc później utalentowany karateka stanął na drugim stopniu podium. Podczas XXIV Turnieju o Puchar Burmistrza Józefowa wywalczył drugie miejsce w swojej kategorii. Takim samym rezultatem zakończył się start Przemysława w 18. Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej.

Tytuł mistrzowski Wielądek przywiózł z Radomska, kiedy to okazał się najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii podczas WKB Open Bushi Cup 2023.

Świetnie młody zawodnik zaprezentował się podczas Pucharu Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego. 21 października w Sandomierzu zdobył srebrny medal w swojej kategorii.

Podsumowaniem znakomitego sezonu w wykonaniu Przemysława było zajęcie trzecie miejsca w 7.IKO Matsushima Polish Open rozgrywanym w Wasilkowie oraz wywalczenie złotego medalu podczas Baltic Cup w Rydze.

Dyscyplina: Karate
Klub: Ostrowski Klub Karate Kyokushin