Domnik Kulesza Podnoszenie ciężarów

3 oddane głosy

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

Reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Dominik Kulesza z powodzeniem reprezentował swój klub i Miasto Ostrołęka w sezonie 2021. Kluczowym startem dla zawodnika były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego w zawodach startował pod okiem prezesa Karola Janczewskiego.

W zawodach, które odbyły się w dniach 8-10 października w Zamościu mogli wziąć udział zawodnicy do 23 lat. Pod wodzą Karola Janczewskiego do walki o prymat najlepszego w kategorii wagowej do 96 kg stanął wychowanek UKS Atleta Dominik Kulesza. Łupem tej walki z wynikiem w dwuboju 258 kg (rwanie 118 + podrzut 140) stało się piąte miejsce.

Również piątą lokatę Dominik Kulesza wywalczył w Siedlcach w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego do 23 lat. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego z powodzeniem rywalizował również w Międzynarodowym Turnieju im. Jana Hawrylewicza w Siedlcach, gdzie w silnej stawce zawodników z różnych zakątków Starego Kontynentu zajął dziewiątą lokatę.

Dyscyplina: Podnoszenie ciężarów
Klub: Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka