1 oddany głos

Głosowanie zakończone

60 miejsce w rankingu

Martyna Staniszewska rozwija się w ekspresowym tempie. Młoda pięściarka w 2023 roku poczyniła ogromne postępy.

Martyna po raz pierwszy między linami zameldowała się pod koniec marca, kiedy to wzięła udział w I Turnieju im. Tadeusza "TEDDY" Pietrzykowskiego. Ring w Ząbkach miał tego dnia jedną królową i była nią właśnie Staniszewska. Sportsmenka zajęła pierwsze miejsce w kategorii juniorek -70 kg.

W połowie maja reprezentantka UKS Champion Ostrołęka zaprezentowała próbkę swoich nieprzeciętnych umiejętności podczas Mistrzostw Warszawy Juniorów. Martyna stanęła na drugim stopniu podium w swojej kategorii.

O sile Staniszewskiej przekonały się rywalki startujące w XXXVII Turnieju - Paweł Skrzecz Zaprasza. 16 września utalentowana zawodniczka pokonała wszystkie fighterki z kategorii  junior -70 kg.

Życiową formę Martyna przygotowała na II Międzynarodowy Puchar Polski U-17 i U-15 w boksie. W Ciechocinku udało jej się dotrzeć do strefy medalowej i na kurpiowszczyznę powróciła z brązowym krążkiem.