Zuzanna Zecer Pływanie

444 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

Obecnie poza rankingiem

Zuzanna Zecer to bardzo obiecująca zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka. Podopieczna trenera Andrzeja Pyskły w sezonie 2021 zapisała na swoim koncie wiele wartościowych wyników.

Najważniejszym startem był wielki finał ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci „Od Młodzika do Olimpijczyka” w Warszawie, gdzie zdobyła dwa złote medale. Pierwszy krążek w konkurencji dziewcząt na 50 m stylem dowolnym, osiągając przy tym rekord życiowy, natomiast drugi w konkurencji dziewcząt na 50 m stylem motylkowym.

Organizowane na basenie olimpijskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie zawody rozpoczęto od wyróżnień dla sześciu najlepszych zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych w klasyfikacji generalnej, gdzie młoda pływaczka zajęła 3 miejsce z dorobkiem 1373 punktów FINA.

Zuzanna Zecer świetnie spisała się w zawodach „Pierwszy Krok Pływacki” na basenie sportowym OSiR Targówek w Warszawie Zuzia również osiągnęła najlepsze wyniki na 50 m stylem motylkowym oraz na 50 m stylem dowolnym, natomiast 13 czerwca w XIV Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo na pływalni OSiR Pingwin w Warszawie zdobyła kolejne dwa złote medale na 50 m stylem dowolnym oraz na 50 m stylem grzbietowym.

Dyscyplina: Pływanie
Klub: Uczniowski Klub Sportowy Piątka Ostrołęka
Wiek: 10 lat
Miasto: Ostrołęka