Kamil Dworak Piłka ręczna

820 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

4 miejsce w rankingu

W drużynie szczypiornistów ostrołęckiej Trójki nie brakuje młodych i bardzo obiecujących zawodników, a jednym z nich z pewnością jest Kamil Dworak. 17-latek występuje na pozycji bramkarza i w krótkim czasie potrafił przekonać do siebie trenera Rafała Niećkę.

Kamil Dworak jeszcze w ubiegłym sezonie pod wodzą trenera Radosława Blocha występował w zespole juniorów młodszych. Jednocześnie otrzymywał swoje szanse na grę w drużynie prowadzonej przez trenera Radosława Żebrowskiego. Obecnie zespół seniorów prowadzi szkoleniowiec Rafał Niećko, który widzi w zawodniku duży potencjał.

Kamil Dworak w pierwszej części sezonu w barwach Trójki zapisał na swoim koncie kilka świetnych występów i był bardzo mocnym punktem zespołu w rywalizacji na drugoligowych parkietach. Szybki, dynamiczny, zwinny, potrafi czytać grę i jednocześnie uruchomić szybki kontratak sprawia, że koledzy z zespołu mogą czuć się pewnie zarówno w defensywie, jak i ofensywie licząc na pomoc wyprowadzaniu szybkich ataków.

Kamil Dworak to kolejny wychowanek ostrołęckiej Trójki, który po dobrych występach w drużynach młodzieżowych trafił do zespołu seniorów i ma możliwość rywalizacji na parkietach II ligi.

Dyscyplina: Piłka ręczna
Klub: UMKS Trójka Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Kamil Dworak

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny