Kamil Majkowski Piłka nożna

brak oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Kamil Majkowski to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy z naszego regionu, którego barwna i bogata kariera ma swoją kontynuację w barwach Makowianki Maków Mazowiecki. 29-letni piłkarz chce z klubem, którego jest wychowankiem wywalczyć awans do IV ligi mazowieckiej.

Kamil Majkowski swoją piłkarską karierę rozpoczynał w barwach Makowianki Maków Mazowiecki, ale jeszcze jako junior trafił do AON Rembertów (Warszawa), a następnie do rezerw Legii Warszawa. Najlepszy dla piłkarza był sezon 2007/2008, w którym rozegrał sześć meczów barwach pierwszego zespołu stołecznego klubu, a w maju 2008 roku świętował zdobycie Pucharu Polski.

W kolejnych sezonach Kamil Majkowski reprezentował barwy Znicza Pruszków, Pogoni Szczecin, Zawiszy Bydgoszcz i Sandecji Nowy Sącz. W kolejnym sezonie leczył kontuzję i pomagał jako trener Makowiance Maków Mazowiecki. Następnie powrócił do gry w barwach Znicza Pruszków, następnie reprezentował jeszcze Błękitnych Raciąż i Motor Lublin.

W letnim okienku transferowym zdecydował o powrocie do Makowa Mazowieckiego i z zespołem chce wywalczyć awans do IV ligi mazowieckiej. Po rundzie jesiennej jego zespół jest liderem ligi okręgowej i znajduje się na dobre drodze w kierunku wyższej klasy rozgrywkowej.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: Makowianka Maków Mazowiecki
Miasto: Maków Mazowiecki

Kamil Majkowski

Zagłosuj

Kamil Majkowski
czeka na twój głos

Wyślij SMS o treści
TC.NAJLEPSZY.221
na numer 71068

Jeszcze miesiąc głosowania

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny