Olga Boruch Karate

135 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

14 miejsce w rankingu

Sezon 2018 dla Olgi Boruch był bardzo udanym i przyniósł kolejne medale ogólnopolskich imprez. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca największy sukces zanotowała w Pucharze Polski, gdzie wywalczyła brązowy medal.

Nowy sezon zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin rozpoczęła od udanego występu w Mistrzostwach Mazowsza w Zielonce. W zawodach wywalczyła brązowy medal. W kolejnych miesiącach zawodniczka MKKK Shinkyokushin przygotowywała się do kwalifikacji do Mistrzostw Europy, które zostały przeprowadzone w Ostrołęce. W rywalizacji musiała jednak uznać wyższość rywalek, zbierając w zawodach cenne szlify.

Bardzo dobry występ na swoim koncie reprezentantka gminy Kadzidło zapisała w ogólnopolskim turnieju w Końskich, gdzie wywalczyła srebrny medal. Kolejnym bardzo udanym startem Olgi Boruch był turniej w Białymstoku, gdzie wywalczyła brązowy medal.

Najważniejszym startem w 2018 roku kadzidlanki był udział w Pucharze Polski w Szczecinku. Z imprezy powrócił z brązowym medalem.

Dyscyplina: Karate
Klub: MKKK Shinkyokushin
Miasto: Kadzidło

Olga Boruch

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny