Olga Boruch Karate

135 oddanych głosów

Jeszcze miesiąc głosowania

Obecnie poza rankingiem

Sezon 2018 dla Olgi Boruch był bardzo udanym i przyniósł kolejne medale ogólnopolskich imprez. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca największy sukces zanotowała w Pucharze Polski, gdzie wywalczyła brązowy medal.

Nowy sezon zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin rozpoczęła od udanego występu w Mistrzostwach Mazowsza w Zielonce. W zawodach wywalczyła brązowy medal. W kolejnych miesiącach zawodniczka MKKK Shinkyokushin przygotowywała się do kwalifikacji do Mistrzostw Europy, które zostały przeprowadzone w Ostrołęce. W rywalizacji musiała jednak uznać wyższość rywalek, zbierając w zawodach cenne szlify.

Bardzo dobry występ na swoim koncie reprezentantka gminy Kadzidło zapisała w ogólnopolskim turnieju w Końskich, gdzie wywalczyła srebrny medal. Kolejnym bardzo udanym startem Olgi Boruch był turniej w Białymstoku, gdzie wywalczyła brązowy medal.

Najważniejszym startem w 2018 roku kadzidlanki był udział w Pucharze Polski w Szczecinku. Z imprezy powrócił z brązowym medalem.

na numer 71068

Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Usługa jest dostępna we wszystkich polskich sieciach komórkowych. Usługę SMS obsługuje Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Właściciel serwisu: PRO-NET Krzysztof Chojnowski, ul. Insurekcyjna 6B, 07-410 Ostrołęka. Problem? Napisz do nas na adres lub złóż reklamację bezpośrednio w firmie Mobiltek.