Piotr Golon K1, MMA

8 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

51 miejsce w rankingu

Piotr Golon to jeden z zawodników Fight Academy Ostrołęka, który poczynił bardzo duże postępy w ostatnich miesiącach w sportach walki. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka realizuje swoją pasję ciężko pracując na swoje sukcesy.

Młody, ale już doświadczony zawodnik z Wolkowych gm. Myszyniec podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce zaprezentował niezwykłą waleczność. Po dogrywce w walce MMA reprezentant Fight Academy pokonał Macieja Grzyba z Boxing Team Warszawa, a walka wzbudziła bardzo duże zainteresowanie kibiców.

Piotr Golon duży sukces zanotował także podczas gali federacji DSF Kickboxing Challenge pokonując w formule kickboxing Dawida Rychtera. Reprezentant Fight Academy Ostrołęka w obecnym sezonie zdobył także złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule low kick PZKB w kategorii -81 kg. W zawodach stoczył trzy zwycięskie walki, w których pokazał, jak duże drzemią w nim możliwości i został uznany najlepszym zawodnikiem mistrzostw.

Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka z powodzeniem rywalizował także podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Lelisie, gdzie w formule K1 pokonał Olafa Sobotkę z Grappling Team Mława. Jak widać dobre wyszkolenie sprawia, że odnajduje się w różnych formułach sztuk walki i walczy w nich z powodzeniem.

Dyscyplina: K1, MMA
Klub: Fight Academy Ostrołęka
Miasto: Wolkowe k. Myszyńca

Piotr Golon

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST
  • AD Media

Patronat medialny