Aleksandra Niewiadomska Kickboxing

12 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

38 miejsce w rankingu

To był bardzo udany sezon dla zawodniczki Academii Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandry Niewiadomskiej. Na koncie fighterki pojawiły się zwycięstwa w prestiżowych zawodach przeprowadzonych nie tylko w Ostrowi Mazowieckiej, ale również całym regionie.

Ważnym startem dla reprezentantki ostrowskiej Academii Gorila był udział w gali WOR War 03 w hali przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej. Przed własną publicznością Aleksandra Niewiadomska pokonała Alicję Brodzik (Ruban Fight & Fitness Mrągowo). Wojowniczki zmierzyły się wówczas w kategorii w kategorii do 60 kg w formule K1.

Aleksandra Niewiadomska odniosła zwycięstwo także w zawodach Pucharu Polski Sztuk Walki Wak-1F/GBF 2019. Na koncie zawodniczki warto odnotować także zwycięstwo w pojedynku na lidze kickboxingu K1 w Uniq Fight Club i nagrodę dla najlepszej seniorki w formule K1.

Zawodniczka ostrowskiej Academii Gorila z powodzeniem rywalizowała również w Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry, gdzie również odnosiła zwycięstwa. Z pewnością to sezon, który na długo zapadnie w pamięci niezwykle utalentowanej zawodniczki.

Dyscyplina: Kickboxing
Klub: Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Aleksandra Niewiadomska

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny