Dominik Zalewski Siatkówka

3 oddane głosy

Głosowanie zakończone

56 miejsce w rankingu

Dominik Zalewski to jeden z najbardziej doświadczonych siatkarzy w naszym mieście, który wciąż imponuje swoją postawą młodszym kolegom na parkiecie. 37-letni siatkarz powrócił do gry w barwach ostrołęckiego Volleya i walczy z zespołem o awans do III ligi.

W swojej karierze Dominik Zalewski występował w barwach m.in. Netu Ostrołęka, SPS Zduńska Wola, Pekpolu Ostrołęka, Campera Wyszków, następnie po powrocie do Ostrołęki ponownie w Enerdze Omis Ostrołęka, a ostatnio w KS Metro Warszawa. Doświadczony zawodnik od sezonu 2019/2020 reprezentuje SPS Volley Ostrołęka i stara się przywrócić seniorską siatkówkę w naszym mieście na wyższy poziom.

Dominik Zalewski mierzy 193 cm wzrostu i przez całą swoją karierę występował na pozycji przyjmującego. Występy w I lidze w barwach klubów z Wyszkowa i Ostrołęki pokazały, że stać go na rywalizację na wysokim poziomie. Teraz z pewnością swoją wiedzę może przekazać młodszym kolegom, będąc wciąż mocnym punktem zespołu.

Siatkarze Volleya obecnie występują w rozgrywkach IV ligi, ale mają realne szanse, aby w kolejnych sezonach awansować na poziom II ligi. Z pewnością zespół zbudowany z takich siatkarzy, jak Dominik Zalewski może w przyszłości rywalizować o zdecydowanie wyższe cele.

Dyscyplina: Siatkówka
Klub: SPS Volley Ostrołęka
Miasto: Ostrołęka

Dominik Zalewski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny