Jakub Podolak Piłka nożna

38 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

22 miejsce w rankingu

Jakub Podolak od lat świadczy o sile KS Wąsewo w rozgrywkach piłkarskiej A klasy w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Niezwykle doświadczony piłkarz jest jak wino, im starszy, tym lepiej się prezentuje. Wciąż imponuje dyspozycją swoim młodszym kolegom.

Od ponad dwudziestu lat Jakub Podolak prezentuje swoje umiejętności i z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w rozgrywkach ligowych. W sezonie 2018/2019 zapisał na swoim koncie dziesięć bramek i był mocnym punktem zespołu prowadzonego przez trenera Roberta Wilczewskiego.

W rundzie jesiennej Jakub Podolak zaliczył już sześć trafień, a najlepszy występ zanotował w starciu z Rzekunianką Rzekuń, zapisując na swoim koncie hat-tricka. Z pewnością to zawodnik, który za swoje wieloletnie zaangażowanie na rzecz KS Wąsewo zasługuje na nominację do Sportowca Roku 2019.

Po rundzie jesiennej KS Wąsewo plasuje się na trzeciej lokacie w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka z dorobkiem 26 punktów. Wiosną piłkarze z Wąsewa mogą jeszcze włączyć się o awans do ligi okręgowej.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: KS Wąsewo
Miasto: Ostrów Mazowiecka

Jakub Podolak

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny