Jakub Stepnowski Piłka nożna

10 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

39 miejsce w rankingu

Latem 2019 kadra zespołu KS CK Troszyn przeszła prawdziwą metamorfozę. W zespole prowadzonym przez trenera Marcina Truszkowskiego nie brakuje młodych i utalentowanych piłkarzy. Jednym z nich z pewnością jest Jakub Stepnowski.

22-letni zawodnik ma na swoim koncie występy w rozgrywkach III ligi w drużynie Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. W kolejnych sezonach wychowanek LUKS Czerwin był zawodnikiem Wisły Warszawa, Arki II Gdynia, Ursusa Warszawa, Dolcanu Ząbki, a w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 postanowił powrócić w rodzinne strony i został zawodnikiem KS CK Troszyn.

Wiosną występował pod wodzą trenera Łukasza Bałazego, a jesienią z powodzeniem rywalizował pod wodzą trenera Marcina Truszkowskiego. Celem zespołu jest awans do IV ligi mazowieckiej. KS CK Troszyn latem przeszedł dużą przebudowę i prawdziwą siłę zespołu powinniśmy poznać dopiero w drugiej rundzie.

Jakub Stepnowski w pierwszej części sezonu zapisał na swoim koncie cztery bramki i dołożył kilka asyst. Z pewnością pokazał, że jest zawodnikiem o którego mogą starać się działacze klubów z wyższych lig.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: KS CK Troszyn
Miasto: Czerwin

Jakub Stepnowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny