Maciej Szymański Piłka nożna

20 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

30 miejsce w rankingu

Maciej Szymański to od kilku sezonów czołowy zawodnik ALDO Bartnika Myszyniec. Bardzo dobra w wykonaniu piłkarza była szczególnie runda jesienna pod wodzą trenera Radosława Rogowskiego. Cały zespół spisywał się jednak poniżej oczekiwań.

Maciej Szymański na swoim koncie ma występy w dwóch klubach. Z sukcesami rywalizował w barwach Tęczy Łyse, a obecnie od sezonu 2015/2016 nieprzerwanie jest zawodnikiem myszynieckiego Bartnika. W minionym sezonie był zdecydowanie najlepszym strzelcem zespołu z dorobkiem 16 bramek.

W rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 zdobył już dziewięć bramek i zanotował kilka asyst. ALDO Bartnik Myszyniec miał walczyć o awans, jednak zawodzi i po pierwszej części sezonu plasuje się na siódmej lokacie z dorobkiem 19 punktów. Do czołowych dwóch lokatach dających awans podopieczni Radosława Rogińskiego tracą aż czternaście oczek.

W Myszyńcu mają jednak nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i wiosną przy dobrej postawie Macieja Szymańskiego i kolegów można włączyć się jeszcze do walki o awans.

Dyscyplina: Piłka nożna
Klub: ALDO Bartnik Myszyniec
Miasto: Łyse

Maciej Szymański

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny