Przemysław Dąbrowski Lekkoatletyka

50 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

21 miejsce w rankingu

Świetne wyniki uzyskiwane przez Przemysława Dąbrowskiego w imprezach ogólnopolskiej rangi dla kibiców w naszym regionie są czymś, do czego zdążyli się już przyzwyczaić. Nie inaczej było również w sezonie 2019, w którym sukcesów nie brakowało.

Doświadczony lekkoatleta reprezentujący obecnie gminę Rzekuń na swoim koncie zanotował szereg bardzo dobrych wyników. W Indywidualnych Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych na dystansie 10 km zajął piątą lokatę. Na czwartej lokacie ukończył DOZ Łódź Maraton z bardzo wartościowym wynikiem 2:22:05.

Zapisał także Drużynowe Mistrzostwo Polski na dystansie 10 km z rekordem życiowym 30 minut i 30 sekund. W kolejnych startach bardzo udanie zaprezentował się w 37 PKO Wrocław Maraton, gdzie z czasem 2:28:31 uplasował się na piątej lokacie i zanotował tytuł najlepszego Polaka w całej stawce.

Świetny wynik osiągnął w 7 PKO Rzeszów Maraton, gdzie rezultat 2:25:04 pozwolił mu na zajęcie drugiej pozycji. Przemysław Dąbrowski z sukcesami rywalizował także na terenie naszego miasta. W XXV Półmaratonie Kurpiowskim uplasował się na czwartej lokacie, ustępując jedynie Kenijczykom i Marokańczykowi.

Na swoim koncie zanotował również zwycięstwo w tradycyjnie przeprowadzonym Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Z pewnością w kolejnym sezonie 2020 sportowych wyzwań dla Przemysława Dąbrowskiego również nie zabraknie.

Dyscyplina: Lekkoatletyka
Klub: Agro-Metal Ostrołęka, Dąbrowski Team
Miasto: Rzekuń

Przemysław Dąbrowski

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny