Szymon Niziński Karate

443 oddanych głosów

Głosowanie zakończone

6 miejsce w rankingu

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal imprezy rangi mistrzostw Polski w kategorii juniorów.

Podopieczny shihana Wiesława Orzoła wygrał swoje wszystkie walki w kategorii -60 kg podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Makowie Mazowieckim. Sędziowie przyznali mu również miano najlepszego zawodnika całych zawodów w kategorii juniorów.

Reprezentant Ostrołęckiego KKK i gminy Rzekuń z powodzeniem rywalizował także w zawodach IKO Polish Open w Ostródzie, gdzie w swojej kategorii -60 kg wywalczył pierwszą lokatę. Na swoim koncie zapisał także srebrny medal w Mistrzostwach Polski Wschodniej w Radzyminie.

Sezon 2019 Szymon Niziński zakończył świetnym startem w zawodach Pucharu Polski Juniorów we Włocławsku. W kategorii -60 kg podopieczny shihana Wiesława Orzoła wywalczył złoty medal, pewnie wygrywając wszystkie pojedynki.

Szymon Niziński to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, który czyni stałe postępy. Z pewnością sukcesy również na arenie międzynarodowej w jego przypadku są tylko kwestią czasu.

Dyscyplina: Karate
Klub: Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin
Miasto: Rzekuń

Szymon Niziński

Głosowanie zostało zakończone


Pozostali kandydaci

Sponsorzy

Partnerzy

  • DJ Jacek
  • Foton
  • HDST

Patronat medialny